اقتصادی

لاریجانی: افزایش قیمت خودرو در بعضی موارد قانونمند نبوده و غیرمنطقی است

خبرهای فوری: نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد که افزایش قیمت خودرو در بعضی موارد غیرمنطقی است و باید برای حل مشکل قیمت خودروها و همچنین خودروسازان راه‌حل ارائه شود.

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم طبس در مجلس شورای اسلامیگفت:‌ اعضای هیأت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ امروز در جلسه‌ای با رئیس مجلس شورای اسلامی موضوع افزایش قیمت خودرو را مورد بحث و بررسی قرار داد.

وی افزود: در این جلسه رئیس مجلس به این نکته تأکید داشت مسائلی که خودروسازان از جمله بحث گمرک دارند باید دنبال شود و در رابطه با موضوعه نقدینگی خودروسازان مباحثی مطرح شد که البته با پیش‌فروش‌های انجام شده مشکل نقدینگی خودروسازان مرتفع شده است. البته خودروسازان مجاز به پیش‌فروش هم نبودند اما باز هم این کار را انجام دادند.

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس  اظهار داشت: لاریجانی گفت که افزایش قیمت خودرو در برخی موارد قانون‌مند نیست و غیرمنطقی است که باید جلوی این افزایش قیمت‌ها گرفته شود.

امیرحسنخانی خاطرنشان کرد: رئیس مجلس عنوان کرد که حل مشکل افزایش قیمت خودرو و همچنین خودروسازان باید مورد بحث و بررسی قرار گیرد و برای آن راه‌حل ارائه شود.

[irp posts=”9535″ name=”قیمت امروز خودرو در بازار / سراتو ۲۰۱ میلیون تومان شد”]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن