اقتصادی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۴/۳۱

تسنیم نوشت: سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۲۱۵ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۳ هزار تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۱ هزار و ۹۰۰تومان ارزش‌گذاری شده است.

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با کاهش قیمت نسبت به روز کاری قبل، به قیمت ۴ میلیون و  ۲۱۵ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۹۴ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲میلیون و ۲۶۸ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۴۴۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۶۹ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۰۳ هزار و ۸۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۲۷.۶ دلار معامله می‌شود.

کاهش چشم گیر قیمت ارز موجب شده تا قیمت دلار که اول تیرماه ۱۳ هزار تومان بود در کمتر از یک ماه به مرز ۱۱ هزار تومان نزدیک شود. البته قیمت دلار در دو سه روز اخیر روند افزایشی داشته است.

فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتارهای موثر بازار ساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روزهای گذشته به حساب می آید.

صرافی‌های بانک‌ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان است.

نوع قیمت لحظه
قیمت دلار ۱۱ هزار و ۹۰۰  تومان
قیمت یورو ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان
قیمت پوند ۱۵ هزار و ۲۴۷ تومان
قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۳۲۶ تومان
قیمت سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۹۴ هزار تومان
قیمت سکه طرح جدید ۴ میلیون و ۲۱۵ هزار تومان
قیمت نیم سکه ۲ میلیون و ۲۶۸ هزار تومان
قیمت ربع سکه یک میلیون و ۴۴۹ هزار تومان
قیمت سکه گرمی ۹۶۹ هزار تومان
قیمت گرم طلای ۱۸ ۴۰۳ هزار و ۸۰۰ تومان
قیمت گرم طلای ۲۴ ۵۳۸  هزار و ۴۰۰ تومان
قیمت هرمثقال طلا یک میلیون و ۷۴۹ هزار تومان
قیمت هرانس طلادلار ۱۴۲۷.۶ دلار
قیمت پلاتیندلار ۸۵۴ دلار
قیمت انس نقرهدلار ۱۶.۳۸ دلار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن