اقتصادی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۴/۱۷

خبرهای فوری: سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۵۷۱ هزار تومان و طلای ۱۸عیار هم ۴۳۱ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با کاهش قیمت نسبت به روز کاری قبل، به قیمت ۴میلیون و ۵۷۱ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴میلیون و ۳۶۵ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲میلیون و ۳۶۸ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۵۳۷ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۸۸ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۰۶.۷ دلار معامله می‌شود.

در حالی که انتشار آمارهای قوی از بازار کار آمریکا موجب تضعیف احتمال کاهش نرخ بهره در این کشور در ماه جاری میلادی شده است، قیمت طلا روز دوشنبه کاهش یافت و روند کاهشی جلسه قبلی را ادامه داد.

بر اساس اعلام وزارت کار آمریکا، کارفرمایان این کشور در ماه گذشته میلادی ۲۲۴ هزار فرصت شغلی جدید خلق کردند که بیشترین تعداد در ۵ ماه گذشته به شمار می رود.

پس از انتشار این آمار مثبت احتمال کاهش نرخ بهره کاهش یافته است. شاخص ارزش دلار در برابر سبد ارزهای معتبر جهانی پس از رسیدن به بالاترین رقم از ۱۹ ژوئن در روز جمعه امروز نسبت بدون تغییر بوده است.

در حالی که سرمایه گذاران احتمال می دهند بانک مرکزی آمریکا دیگر سیاست به شدت انبساطی ای که قبلا انتظارش می رفت را دستور کار قرار ندهد، و در شرایطی که پس از برکنار رئیس بانک مرکزی ترکیه، ارزش لیر این کشور به نزدیکی پایین ترین رقم های ۲ هفته گذشته رسیده است، ارزش سهام در بازارهای آسیایی امروز شاهد کاهش بود.

به دنبال افزایش غیرمنتظره تعرفه واردات طلا در بودجه دولت هند، قیمت طلای تولید داخل در این کشور روز جمعه به رقمی بی سابقه افزایش یافت و موجب کاهش تقاضا شد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان است.

در ادامه جدول قیمت دلار | قیمت طلا| قیمت سکه | قیمت ارز را مشاهده می کنید. قیمتها به ریال می باشد.

قیمت دلار | قیمت طلا| قیمت سکه | قیمت ارز
نوع قیمت لحظه تغییر
قیمت دلار ۱۲۸,۵۰۰ (۰.۰۲%) ۳۰
قیمت یورو ۱۴۷,۵۰۰ (۰.۰۱%) ۲۰
قیمت پوند ۱۶۲,۵۶۰ (-۰.۱۷%) -۲۸۰
قیمت درهم امارات ۳۵,۳۴۰ (-۰.۱۷%) -۶۰
قیمت سکه بهار آزادی ۴۳,۶۵۰,۰۰۰ (-۰.۱۱%) -۵۰,۰۰۰
قیمت سکه طرح جدید ۴۵,۷۱۰,۰۰۰ (-۰.۰۲%) -۱۰,۰۰۰
قیمت نیم سکه ۲۳,۶۸۰,۰۰۰ (۰.۵۵%) ۱۳۰,۰۰۰
قیمت ربع سکه ۱۵,۳۷۰,۰۰۰ (-۰.۱۳%) -۲۰,۰۰۰
قیمت سکه گرمی ۹,۸۸۰,۰۰۰ (-۰.۱%) -۱۰,۰۰۰
قیمت هرگرم طلای ۱۸ ۴,۳۱۵,۰۰۰ (-۰.۰۵%) -۲,۰۰۰
قیمت هرگرم طلای ۲۴ ۵,۷۵۳,۰۰۰ (-۰.۰۵%) -۳,۰۰۰
قیمت هر مثقال طلا ۱۸,۶۸۰,۰۰۰ (-۰.۱۱%) -۲۰,۰۰۰
قیمت هر انس طلادلار ۱,۴۰۶.۷ (-۰.۰۱%) -۱۹
قیمت پلاتیندلار ۸۱۶.۴ (۰.۰۲%) ۱۵
قیمت انس نقرهدلار ۱۵.۱۲ (۰.۰۷%) ۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن