ورزشی

فرهاد مجیدی: روزی به استقلال بر می‌گردم که شرف معنا داشته باشد

خبرهای فوری: فرهاد مجیدی پس از جدایی از استقلال و قبول سرمربیگری تیم امید ایران، یادداشتی جنجالی در صفحه شخصی اش منتشر کرد و نوشت: به امید اینکه در روزگار دیگری به این خانه برگردم، که شرف معنا داشته باشد.

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، فرهاد مجیدی مربی سابق استقلال در صفحه شخصی خود در صفحه شخصی اش نوشت: دوباره در آستانه خداحافظی از استقلال قرار گرفته‌ام، شادمان و شاکرم که در آزمون” گردن به غرور برافراشتن ” سربلند بیرون آمدم. چرا که سخن و عمل ناحق را نپذیرفتم، بر اصولم پای فشردم، به امید اینکه در روزگار دیگری به این خانه برگردم، که شرف معنا داشته باشد، حرمت معنا داشته باشد، که شأن، منزلت، معرفت و انسانیت معنا داشته باشد.

فرصت بسیار هست، به اعجاز جوانی و رویاهای جوانان این مرز و بوم بسیار امید دارم، که همه ی آنچه را که ما نتوانستیم، آنها محقق کنند.

فرهاد مجیدی دیروز در مصاحبه‌ای با انتقاد از مدیران استقلال گفته بود: من برنامه‌های زیادی برای موفقیت در استقلال داشتم اما اصول من با اهداف آقایان تفاوت داشت. چون اجازه دخالت در کارم را به کسی نخواهم داد و بله قربان‌گوی کسی هم نبودم و نخواهم بود. یک ریال هم در این مدت از باشگاه نگرفتم و دعا می‌کنم استقلال از شر دروغ‌ها و فریبکاری‌ها نجات پیدا کند. به هواداران استقلال باید بگویم که همه تلاشم را انجام دادم و امیدوارم که دیر یا زود در کنار هم به دور از این زشتی‌ها استقلال رویایی مورد نظرمان را بسازیم.

«فرهاد مجیدی» روز (دوشنبه) به طوررسمی به عنوان سرمربی تیم امید معرفی و با پذیرش این عنوان خطر بزرگی را به جان خرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن