بین المللی

شگرد قاچاقچی مواد مخدر برای فرار از دست پلیس! + فیلم

خبرهای فوری: قاچاقچی مواد مخدر که برای فرار از پلیس وارد کانال فاضلاب شهری شده بود پس از ۲۴ ساعت به دام پلیس افتاد.

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری، متهم به قاچاق مواد مخدری که برای فرار از دست پلیس وارد کانال فاضلاب شهری شده بود سرانجام به دام پلیس افتاد. «سوپا آردجالی» ۴۶ ساله که به مدت ۲۴ ساعت در کانال فاضلاب شهری مخفی شده بود توسط پلیس دستگیر شد.

ویدئویی که توسط ماموران پلیس و با تلفن همراه تهیه شده است لحظه دستگیری این متهم به قاچاق مواد مخدر در یکی از خیابان‌های تایلند را نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که ماموران با برداشتن یکی از دریچه‌های فاضلاب شهری در شهر «سامات پراکان» این مرد را از داخل کانال فاضلاب بیرون می‌کشند.

این حادثه هنگامی رخ داد که سوپا در حالی که با یک موتورسیکلت فاقد گواهینامه در حال رانندگی بود تلاش کرد از دست ماموران فرار کند. پس از بازرسی بدنی توسط ماموران مقداری مواد مخدر در جیب این مرد پیدا شد. سوپا در ادامه با درآوردن شلوار و تی‌شرتش و ورود به کانال فاضلاب موفق به فرار از دست ماموران شد. در حالی که سوپا ۲۴ ساعت را در داخل کانال فاضلاب گذرانده بود، اما به خاطر گرسنه و تشنه بودن سرانجام از کانال خارج شد و به دام ماموران افتاد.

گفتنی است؛ این متهم به قاچاق مواد مخدر اکنون در بازداشتگاه پلیس به سر می‌برد و قرار است به زودی روانه دادگاه شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن