فناوری

شاسی بلند جدید الکتریکی اینفینیتی به زودی رونمایی می شود

خبرهای فوری: با تمام سادگی فضای درونی بسیار فناورانه طراحی شده و تحت تاثیر سنت مهمان‌نوازانه ژاپنی‌ها به رانندگان و سرنشینان خوش‌آمد می‌گوید.

به گزارش بخش فناوری سایت خبرهای فوری، اینفینیتی از یک مدل مفهومی جدید با نام ” اینسپپریشن QX” در نمایشگاه خودرویی ۲۰۱۹ دیترویت در آمریکای شمالی رونمایی خواهد کرد.

این خودرو به عنوان زبان طراحی آینده برای خودروهایی با کارایی بالا یا همان “های- پرفورمنس‌ها”  ساخته شده و به عنوان نسل جدید با ویژگی های الکتریکی در گستره حرکت زیاد معرفی خواهد شد.

این خودرو در طراحی آینده‌نگرانه چهره‌ای تند و تیز با خطوط شانه‌ای بزرگ را به رخ می‌کشد. در این خودرو شاهد دوربین‌های نقطه‌ای به جای آینه‌های جانبی هستیم که حرکت خودروها به سمت آینده را مشخصا به تصویر می‌کشد. البته در زمان کنونی این نگرانی وجود دارد که همه خودروسازان استفاده از این دوربین‌ها را به عنوان راه حلی آینده‌نگرانه نپذیرند.

اینفینیتی با توسعه پلت‌فرم‌های الکتریکی، قصد دارد فضای داخلی جا داری را به مشتریان ارائه دهد. فضای درونی خودرو با استفاده از تکنیک‌های سنتی ژاپنی و سازه‌های دستی ساخته شده است. به همین دلیل فضای درونی این خودرو به شدت ظریف و مینیمال است.

با تمام سادگی فضای درونی بسیار فناورانه طراحی شده و تحت تاثیر سنت مهمان‌نوازانه ژاپنی‌ها به رانندگان و سرنشینان خوش‌آمد می‌گوید.

اینسپپریشن QX شروع دوران جدیدی برای اینفینیتی است و حکایت از جایگاه آتی این برند دارد. این خودرو در ۱۴ ژانویه در نمایشگاه دیترویت به نمایش در خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن