اقتصادی

سکه ناگهان ارزان شد / احتمال افت بیشتر طلا

خبرهای فوری: یک مقام مسئول با بیان اینکه قیمت سکه امروز کاهش ۸۰ تا ۱۰۰ هزار تومانی داشته است،گفت: پیش بینی می‌شود کاهش قیمت در بازار ادامه داشته باشد.

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، عبادالله محمدولی، رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر با بیان اینکه قیمت سکه امروز کاهش ۸۰ تا ۱۰۰ هزار تومانی را در بازار تجربه کرده است گفت: پیش بینی می‌شود کاهش قیمت ادامه داشته باشد.

 رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر با بیان اینکه هرگرم طلای ۱۸ عیار کاهش ۸ هزار تومانی را نسبت به روز یکشنبه تجربه کرده است تصریح کرد: امیدواریم که این کاهش قیمت در بازار ادامه داشته باشد.

محمدولی با بیان اینکه حباب سکه امروز به ۴۰۰ هزار تومان رسیده است اظهار کرد: باتوجه به اینکه حجم تقاضا در بازار کم است و طی هفته‌های گذشته بیشتر جو روانی داشته است پیش بینی می‌شود که بازار روند کاهشی به خود بگیرد.

محمدولی در ادامه ابراز امیدواری کرد که بازار طلا و سکه بتواند به یک ثبات نسبی دست پیدا کند که سودجویان و دلالان از نوسانات بازار سوءاستفاده نکنند.

رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر تاکید کرد: از مردم درخواست کرد زمانی به خرید و فروش طلا و سکه اقدام کنند که بازار جو آرام و داد و ستدها در بازار روال عادی داشته باشد.

در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۱۰ هزار تومان داد و ستد شد.

همچنین امروز هر اونس طلا در بازارهای جهانی به ۱.۲۸۴ دلار و ۳۱ سنت رسید. در این بین هر گرم طلای ۱۸ عیار با قیمت ۴۲۱ هزار و ۳۰۱ تومان داد و ستد شد. /باشگاه خبرنگاران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن