ورزشی

حمیداوی: به جز رحمتی، با چند بازیکن جدید دیگر هم توافق کرده‌ایم

خبرهای فوری: پس از پیوستن سیدمهدی رحمتی به پدیده، مدیرعامل این باشگاه در خصوص برنامه‌های آتی نماینده مشهد در لیگ برتر توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو خراسان، مالک باشگاه شهر خودرو خراسان گفت: تیمی در شان مردم خونگرم خراسان بزرگ و دیار امام مهربانی‌ها راهی مسابقاتلیگ‌برتر و آسیایی خواهیم کرد.

فرهاد حمیداوی با اشاره به شرایط تیمش اظهار کرد: تمامی برنامه‌های مدنظر باشگاه به خوبی در حال انجام است و انشالله طی روز‌های آینده نیز خبر‌های خوب دیگری از جذب بازیکنان جدید و تمدید قرار داد با نفرات مورد نظر یحیی گل‌محمدی را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

وی با اشاره به عقد قرار داد با سید مهدی رحمتی اظهار کرد: پس از اینکه گل محمدی به عنوان سرمربی تیم رحمتی را در لیستش قرار داد، ما جلسات مختلفی را با رحمتی برگزار کردیم.

حمیداوی افزود: هفته گذشته در نهایت با رحمتی به توافق خوبی رسیدیم ولی او از ما چند روز وقت خواست که در نهایت نیز امروز موفق شدیم قرار داد رسمی با این دروازه بان نامدار را به امضا برسانیم.

مالک باشگاه شهر خودرو خراسان ادامه داد: در فصل نقل و انتقالات به هر شکل شرایط متفاوتی رقم می‌خورد. بیش از نیمی از بازیکنان فصل قبل ما از تیم‌های مختلف با پیشنهاد‌های بالایی روبرو بودند که البته چند نفر هم از تیم جدا شدند، اما ما شاکله اصلی تیم را حفظ کردیم. تمدید قرار داد با مرادمند، اکبر صادقی و امین قاسمی نژاد کار راحتی نبود، اما با عنایت امام رضا (ع) و البته نظر مثبت خود این بازیکنان موفق شدیم قرار داد‌های این بازیکنان را تمدید نماییم.

وی افزود: یک اتفاق مهم در جذب و تمدید بازیکنان قراداد‌های دو، سه و چهارساله این بازیکنان بود تا ما در فصل آینده دیگر به مشکلی نخوریم و این هم یک کار بزرگ بود تا بتوانیم دغدغه هوادارانمان را نیز در آینده برطرف کنیم.

حمیداوی ادامه داد: گل محمدی لیست نفرات مورد نظر خودش را به ما داده است و با چند بازیکن جدید هم به توافق رسیدیم که طی روز‌های آینده آن‌ها را اعلام خواهیم کرد. به هر شکل ما باید تیمی در خور شان مردم خونگرم خراسان بزرگ راهی مسابقات نماییم.

حمیداوی در خصوص شروع تمرینات تیم شهر خودرو نیز گفت: با هماهنگی‌های انجام شده انشالله از روز شنبه استارت تمرینات را با حضور یحیی گل محمدی و بازیکنان در مشهد خواهیم زد. ما تا پیش از شروع فصل قرار است یک اردو هم داشته باشیم که در حال بررسی گزینه‌های داخلی و خارجی برای بر پایی این اردو خواهیم بود. به هواداران نیز این قول را می‌دهم که تیم خوبی را روانه مسابقات نماییم و نگرانی بابت موضوعات مختلف نداشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن