اجتماعی

حمله تند کیهان به پدر گلشیفته فراهانی

خبرهای فوری: بازیگری که روزگاری عضو گروهک‌هایی بود که داعیه مبارزه با سرمایه‌داری و امپریالیسم داشتند، امروز کارش به جایی رسیده که بازی دخترش در سینمای وابسته امپریالیسم و انتشار عکس‌های تبلیغاتی وی در نشریات غربی را افتخار می‌داند!

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرهای فوری، «چپ آمریکایی» لقبی بود که به درستی به گروهک‌های مارکسیستی در ایران داده می‌شد. گروهک‌هایی که در دورانی، خود را پیشتاز مبارزه با سرمایه‌داری و امپریالیسم می‌دانستند، اما بعدها هر یک در آغوش یکی از امپراطوری‌ها یا مستبدان جهان آرام گرفتند! بسیاری از اعضا و سردمداران این گروهک‌ها نیز پس از فروکش کردن شور و حرارت دوران جوانی، به عامل و نیروی غرب تبدیل شدند.

صحبت‌های بهزاد فراهانی در حمایت از فعالیت دخترش در حاشیه هالیوود، آن هم در نقش‌های بعضا کوتاه و بی‌اهمیت مصداق تازه‌ای از این جریان است. این بازیگر ،هم سابقه همکاری با گروهکی را در کارنامه‌اش دارد که ادعای مبارزه با سرمایه‌داری و آمریکا را داشتند. اما فراهانی امروز حضور دخترش به عنوان بازیگر درجه سه در یک نظام سینمایی که هدفی جز پیشبرد اهداف امپریالیستی و استعماری آمریکا را ندارد، یک افتخار می‌داند! این‌هم یک رفتار دوگانه و ریاکارانه دیگر از سوی چهره‌های مشهور چپ‌گرا است؛ هم در سریال‌های مناسبتی صداوسیمای جمهوری اسلامی حضور می‌یابند و از بودجه این سازمان حکومتی بهره می‌برد و هم از انتشار تصاویر دخترش در نشریات غربی که نمونه استفاده ابزاری از زن توسط سرمایه‌دارها محسوب می‌شود، حمایت می‌کند!

وقتی یک بازیگر یک امر «ضد ارزش» را تبلیغ می‌کند؛ معلوم نیست چرا برخی اصرار به حضور وی در رسانه‌ ملی را دارند! /کیهان

‫۵ نظرها

 1. کیهان عزیز باید بدانی که بعضی از برخوردهای دور از نهج‌البلاغه با مردم باعث دین گریزی مردم میشود،بدون شک آنانکه مدعی اعتقاد ورابطه با امام زمان هستند اگر آنروز به اسم امام زمان بر سر گلشیفته نمی‌زدند امروز او…
  در کفر امروز فراهانی مومنین باید مجازات شوند

  1. در تایید فرمایشات جناب مصباح هم باید اضافه کنم بسیاری از بزرگان از جمله حضرت آقای مصباح در ابتدا با این نوع انقلاب مخالف بودند و مبارزه با شاه را دارای اشکال میدونستند.حالا باید بیاییم بگوییم چون ۵۰ سال پیش چنان عقیده ای داشتی حالا از قطار انقلاب پیاده شو؟
   یا حصرت آقا بارها فرموده اند هیچ کس برای من هاشمی نمیشود ولی چند سال بعدش با ظهور معجزه هزاره سوم ،ایشان بر هاشمی ترجیح داده شد.
   نطر و منش انسانهادر گذر زمان تغییر میکند.زیاد به خودت فشار نیار.به نظر شما گلشیفته بیشتر باعث سرافکندگی است یا آقازادگانی که با پول ملت دارند ینگه دنیا عشق و حال میکنند؟

 2. درسته از کیهان بدم میاد نه ببخشید متنفرم ولی با هیچ متر و معیاری نه فیلم های گلشیفته( از نظر کیفیت و نقشی که بازی کرده) باعث افتخار ماست نه عریانی و بدن زیباش! کدوم ایرانی به عریانی یه دختر افتخار میکنه ? ( کشف حجاب و روسری نزدن و … نه… عریانی !)
  من خودم به شخصه مشکلی با روسری نزدن خانما ندارم اما عریانی قطعا نه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن