اجتماعیاقتصادی

تخلف سایپا و ایران خودرو در ثبت نام خودروهای جدید / ثبت‌نام‌های قبلی هنوز تحویل داده نشده است

خبرهای فوری: عضو کمیسیون صنایع مجلس تصریح کرد:خودرو سازی‌ها با بهانه نبود قطعات خودرو‌های ثبت‌نامی را تحویل نمی‌دهند اما ما شاهد هستیم که اقدام به ثبت‌نام خودرو با تحویل فوری کرده‌اند؛ اگر قطعه و یا خودرو وجود دارد چرا خودرو کسانی که نوبت آنها رسیده است را تحویل نمی‌دهند؟

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، محمدرضا منصوری ، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به ثبت‌نام اخیر خودرو از سوی شرکت خودروسازی سایپا و ایران‌خودرو، گفت: بهتر است تا سایپا و ایران خودرو اول به تعهدات گذشته خود عمل کنند و پس از آن اقدام به ثبت‌نام‌های جدید کنند.

وی افزود: شرکت‌های خودرو سازی در حالی مبادرت به ثبت‌نام جدید می‌کنند که ۶ ماه از موعد تحویل ثبت‌نام‌های قبلی، ،گذشته و کسانی که ثبت‌نام کرده‌اند پس از چند ماه خودرو خود را تحویل نگرفته‌اند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس تصریح کرد: نکته جالبی که وجود دارد این است که خودرو سازی‌ها با بهانه نبود قطعات ، خودرو‌های ثبت‌نامی را تحویل نمی‌دهند اما ما شاهد هستیم که اقدام به ثبت‌نام خودرو با تحویل فوری کرده‌اند؛ اگر قطعه و یا خودرو وجود دارد چرا خودرو کسانی که نوبت آنها رسیده است را تحویل نمی‌دهند؟

منصوری با بیان اینکه تاخیر در تحویل خودرو‌ها باعث نارضایتی مردم شده است، یادآور شد:خودرو سازان با اقدامات خود تعهداتی را مانند موسسات مالی و اعتباری به وجود می‌آورند، مشکل این موسسات در نهایت با هزینه از بیت‌المال حل شد؛همین مسئله نیز ممکن است در خودرو سازی‌ها به وجود بیاید و خودروسازی‌ها نتوانند به تعهداتی که داده‌اند عمل کنند .

[irp posts=”6782″ name=”جدیدترین قیمت خودروهای داخلی و وارداتی + جدول / ۱ دی ۹۷″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن