ورزشی

بشار : تمدید قراردادم با پرسپولیس بستگی دارد به …

خبرهای فوری: هافبک تهاجمی باشگاه پرسپولیس اعلام داشت هنوز تصمیمی برای آینده نگرفته است و در حال حاضر قصد دارد کتف خود را عمل کند.

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، بشار رسن ملی پوش عراقی باشگاه پرسپولیس در این فصل قراردادش به پایان می رسد .  این در شرایطی است که  باشگاه پرسپولیس امیدوار است بتواند قرارداد این بازیکن عراقی که یکی از مهره های تاثیر گذار این تیم  در این سه فصل اخیر محسوب می شود را تمدید کند  . در همین راستا سایت “الفرات نیوز” عراق طی گزارشی در این مورد به وضعیت این بازیکن پرداخته است . دراین گزارش آمده:

بشار رسن بازیکن باشگاه پرسپولیس به علت مصدومیت از ناحیه  کتف  تقریبا دوماه از میادین دور خواهد بود.

او طی گفتگویی اظهار داشت :«  تصمیم گرفتم که در آستانه به پایان رسیدن مسابقات لیگ برتر ایران  اقدام به عمل جراحی کنم . این در حالی است که مدت زیادی است که از این ناحیه احساس درد شدیدی می کنم و دوست داشتم به علت فشردگی مسابقات و حساسیت بازی ها  تا آنجا که امکان دارد به تیم پرسپولیس کمک کنم .»

او در ادامه افزود :«  بعد از اینکه عمل جراحی را در بیمارستان  Aspetar قطر پشت سر بگذارم سریعا برای برگشت به میادین تمرینات خود را از سر خواهم گرفت .»

در حالی که به نظر می رسد او قرار داداش را با باشگاه پرسپولیس تمدید کرده است درباره مقصد خود در فصل آینده تصریح کرد:« من هنوز چیزی را امضا نکرده ام و  تصمیمی نگرفته ام . تمدید من در پرسپولیس به  میزان کیفیت شرایط  اقامت من در تهران و مبلغ قرارداد بستگی دارد .»

گفتنی است که او در صورت ماندن در پرسپولیس چهارمین فصل متوالی است که پیراهن این تیم را بر تن می کند .

[irp posts=”17082″ name=”پرسپولیسی‌ها ژاوی را غافلگیر می‌کنند”]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن