ورزشی

انتقال گریزمان؛ کلید رئال مادرید برای خرید امباپه

خبرهای فوری: ممکن است آرزوی فلورنتینو پرز مبنی بر خرید کیلیان امباپه در تابستان همین امسال عملی شود.

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، دو سال پیش و پس از فصل خیره کننده کیلیان امباپه در موناکو، رئال مادرید آماده پرداخت ۱۸۰ میلیون یورو و جذب این ستاره فرانسوی بود اما در آخرین لحظات این پاری سن ژرمن بود که گوی سبقت را ربود و امباپه راهی این تیم شد.

اما حالا بعد از دو سال، ممکن است رئال مادرید در همین تابستان قادر به جذب امباپه باشد. طبق ادعای نشریه آ.اس، آنتوان گریزمان در آستانه انتقال به پاری سن ژرمن قرار دارد و به همین دلیل ممکن است باشگاه فرانسوی در تابستان امسال به فروش یکی از دو ستاره خود یعنی نیمار یا امباپه به رئال مادرید رضایت دهد.

در هفته های اخیر اخباری در مورد اختلاف امباپه با توماس توخل و برخی از اعضای کادر مدیریتی باشگاه پاری سن ژرمن شنیده شده و این بازیکن همیشه از بازی کردن زیر نظر زین الدین زیدان استقبال کرده است. همچنین امباپه تا سال ۲۰۲۲ با باشگاه فرانسوی قرارداد دارد و در صورت عدم تمدید قرارداد، پاری سن ژرمن در صورت فروش او در تابستان سال ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱، مبلغ به مراتب کمتری نسبت به امسال دریافت خواهد کرد.

البته تمام این اخبار در حد گمانه زنی هاست اما به هر حال رئال مادرید آماده نهایی کردن این انتقال بوده و شرایط باشگاه پاری سن ژرمن را برای انتخاب بهترین زمان برای ارائه پیشنهاد بررسی می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن