ورزشی

انتقاد تند همسر ناصر حجازی از میثاقی؛از او منزجر شده‌ام!

خبرهای فوری: همسر زنده یاد ناصر حجازی گفت: می‌دانم مدیران شبکه ۳ دوست ندارند اسم حجازی در این شبکه برده شود، اما حالا قدردان عادل فردوسی‌پور هستم که در هر فرصتی یاد حجازی را گرامی می‌داشت.

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، هشتمین سالگرد اسطوره مردمی فوتبال ایران سوم خردادماه برگزار می‌شود. به همین بهانه خانم بهناز شفیعی، همسر ناصر حجازی گفت: ناصر دوم خرداد به دیدار معبود شتافت و چهارم خرداد به خاک سپرده شد. ما مراسم را ساعت ۱۰ تا ۱۲ ظهر سوم خرداد برگزار می‌کنیم که جمعه است تا اگر کسی دوست داشت به قطعه نام‌آوران بیاید، درگیر مسائل شغلی‌اش نباشد.

خانم شفیعی ادامه داد: ۲ بار داشتم شبکه سوم را نگاه می‌کردم که این آقای میثاقی مجری بود و در ۲ برنامه مجزا درباره دروازه‌بان‌های بزرگ تاریخ ایران صحبت می‌کرد و حدود ۱۵ اسم به زبان آورد جز اسم ناصر حجازی! یک مرتبه هم درباره درگذشتگان فوتبال ایران صحبت کرد و اسم همه را آورد جز ناصر! می‌دانم مدیران شبکه ۳ دوست ندارند اسم حجازی در این شبکه برده شود، اما حالا قدردان عادل فردوسی‌پور هستم که در هر فرصتی یاد حجازی را گرامی می‌داشت. حقیقتاً به قدری از میثاقی منزجر شده‌ام که اصلاً دیگر شبکه سوم را نگاه نمی‌کنم. برای من شبکه سوم بدون فردوسی‌پور اصلاً وجود ندارد!

همسر ناصر حجازی در ادامه گفت: ۲۰ سال فردوسی‌پور برای تلویزیون زحمت کشید، پرمخاطب‌ترین، مفیدترین و سالم‌ترین برنامه را ساخت و اداره کرد و جواب تمام این دلسوزی‌ها یک تصمیم بد بود. ناصر دوشنبه به رحمت خدا رفت و این روز همیشه برایم دلگیر بود و دلم به دوشنبه شب و برنامه ۹۰ خوش بود که آن را هم از من و میلیون‌ها هموطن گرفتند تا کلاً دوشنبه‌ها غم دنیا مرا بگیرد. متأسفانه در مملکت ما نه تنها قدر سرمایه‌ها را نمی‌دانند، بلکه آن‌ها را می‌سوزانند. /خبرورزشی

‫۷ نظرها

 1. فساد یعنی همین جوان که به خاطر نصبتی که با برخی دارد بشود مدیر شبکه ! استاد فردوسی پور در حد و اندازه های اینها نبود ! فساد فساد فساد

 2. عجب زمانه ای شده بین همه دروازبانهای تیم ملی و رفتگان اسطوره های فوتبال نامی از اولین و آخرین عقاب آسیا نمیبرند یا بین اسطوره های سفر کرده فوتبال ایران نامی از اولین و آخرین اسطوره برده نمیشه!! چرا میگویم ناصرخان اولین و آخرین میباشد چون مهمترین وجهی که فعلا در وجود کسی ندیدم پاکی و صداقت و راستگویی و مستقل و زیر بار زور نرفتن و انسانی بود که زیر بار ننگ این فوتبال کثیف نرفت. میثاقی و امثال میثاقی نمیتوانند صاحبان پاک این فوتبال رو از ذهن مردم پاک کنند.
  پهلوانان هرگز نمیمیرندولی چاپلوسان با خفت و خواری میمیرند.

 3. ناصر خان روحت شاد
  منم از میثاقی دیگه خوشم نمیاد
  و بعد از برنامه نود دیگه کلا تلویزیون میلی رو هم نگاه نمیکنم

 4. من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی
  ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم
  روح ناصر خان شاد از وقتی ایشون و منصور خان رفتن
  استقلال بی صاحب شد😔

 5. آقای حجازی خوب بود ولی داخل رنکینگ ۱۰ جهانی نبوده که اسمی ازش برده شود !
  این خبرها اصلا ارزش انتشار نداره.
  آقای فردوسی پور خوب بود ولی هر کارمندی که از مسئول خودش حرف شنوی نداشته باشه باید توبیخ بشود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن