حوادث

اشتباه مرگبار کاربر سامسونگ جانش را گرفت

خبرهای فوری: اشتباه مرگبار کاربر سامسونگ حین شارژ گوشی موجب شد تا او به شکلی دردناک جانش را از دست بدهد.

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، ” کریتسادا سوپول” که حین شارژ گوشی اش بصورت همزمان با هندزفری در حال گوش دادن به موزیک یا مکالمه بود در اثر برق گرفتگی جان باخت. جسد این جوان ۲۴ ساله تایلندی در کارخانه‌ای که او کار می‌کرد توسط کارفرما پیدا شد.
کارفرمای این جوان صبح روز یکشنبه و حین مراجعه به کارخانه اش با جسد بی جان این کارگر جوان در حالی که روی تخت افتاده بود و آثار سوختگی در اطراف گوش هایش دیده می‌شد روبرو شد. پس از حضور پلیس در محل حادثه جسد این جوان برای انجام کالبدشکافی به سردخانه منتقل شد. ” کاپتاین جالئوک پولتونگ”، سخنگوی پلیس محلی تایلند گفت که بر اساس شواهد موجود این جوان در اثر برق گرفتگی شدید هنگام استفاده همزمان از هندزفری و شارژر گوشی جانش را از دست داده است.

مرک2

پولتونگ در این باره گفت:: ” حدس ما این است این جوان در اثر برق گرفتگی جانش را از دست داده است. شواهد نشان می‌دهد قربانی حین شارژ تلفن همراهش در حال گوش دادن به موزیک یا مکالمه بوده است. ”

او افزود: “ اکثر افراد به دلیل استفاده از کابل شارژ یا شارژر‌های بی کیفیت که توسط شرکت‌های معتبر ساخته نمی‌شوند در معرض خطر بالقوه مرگ قرار دارند. به نظر می‌رسد قربانی در اثر برق گرفتگی جانش را از دست داده باشد، اما جسد او برای یافتن علت اصلی مرگش به مرکز کالبدشکافی انتقال خواهد یافت. ”

بنا بر گفته پلیس استفاده از شارژر ارزان قیمت و بی کیفیت دلیل اصلی مرگ این جوان بوده است.

مرگ

در انتها لازم به یادآوری است بهتر است هنگامی که گوشی به شارژ است از هندزفری با سیم استفاده نکنید چرا که در صورت بی کیفیت بودن شارژر، خطر برق گرفتگی وجود دارد و با توجه به نزدیک بودن هندزفری به مغز، احتمال مرگ بسیار بالا است. /باشگاه خبرنگاران
[irp posts=”10362″ name=”هلاکت ۲ شرور حین حمله به خودروی پلیس در زاهدان”]

‫۴ نظرها

  1. احتمال دارد بدن این کاربر خیس بوده یا عرق کرده و شارژر هم بیکیفیت و یا معیوب بوده و یا ضربه خورده .احتمال دیگر هم ممکن است شارژر خیس شده باشد در هر صورت استفاده از هندزفری هنگام شارژ کردن توصیه نمیشود.مگر از طریق پاور بانک
    پیروز باشید

  2. برق گرفتگی چه ربطی به شارژ دارد ؟ خروجی شارژر در حد ۴-۶والت است و آمپراژ بسیار پایینی دارد و هنگام شارژ تماسی با بدن ندارد و در صورت خرابی شارژر گوشی را خراب می کند !! هنگام کار با گوشی و هر وسیله برقی باتری دار ، بهتر است در حالت شارژ باشد تا عمر باتری زیاد شود و کمتر فشاری تحمل کند !!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن