اجتماعی

اتفاقات بی‌سابقه در تلویزیون؛ از در آغوش گرفتن دو مجری زن و مرد تا بوسه جنجالی محسن افشانی

خبرهای فوری: برنامه‌های تلویزیون به دلیل وسعت مخاطبانش همیشه دارای حساسیت‌های زیادی است و کوچکترین رفتار یا حرفی ممکن است بازتاب‌های متعددی را در جامعه داشته باشد

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرهای فوری، برنامه‌های تلویزیون به دلیل وسعت مخاطبانش همیشه دارای حساسیت‌های زیادی است و کوچکترین رفتار یا حرفی ممکن است بازتاب‌های متعددی را در جامعه داشته باشد؛ از این رو مجریان و مهمانان برنامه‌های زنده همیشه سعی در حفظ این هنجارها داشته‌اند. اما در بعضی از مواقع اتفاقات غافلگیرانه‌ای در این برنامه‌ها رخ می‌دهد.

در این مطلب مروری بر اتفاقات احساسی برنامه‌های تلویزیون داریم که خلاف شرع و عرف نبوده اما به دلیل اینکه در صدا و سیما تا بحال نمایش داده نشده، بازتاب‌های زیادی در پی داشته است.

اتفاقی عجیب برای نشان دادن تماس زن و مرد در تلویزیون

نیما

برنامه خوش و بش با بازی زوج بی‌حاشیه سحر ولدبیگی و نیما فلاح چند روز قبل پخش شد. در صحنه‌ای از برنامه نیما فلاح دست همسرش را گرفت که در این لحظه تلویزیون در اقدامی عجیب زیرنویس کرد: «آقای نیما فلاح و خانم سحر ولدبیگی در دنیای واقعی زن و شوهر هستند.» این اقدام صدا و سیما سر و صدای زیادی به پا کرد.

در آغوش گرفتن دو مجری زن و مرد تلویزیون روی آنتن زنده!

مجری

در برنامه «جشن دعوت» سال گذشته که اجرای آن را نیما کرمی و زینب زارع بر عهده داشتند وقتی که خبر عید فطر اعلام شد. نیما کرمی، همسرش را در آغوش گرفت که باعث تعجب مخاطبان شد. بعد از مدتی نیما کرمی درباره علت این رفتار گفت: آن لحظه فکر کردم روی آنتن نیستیم.

درخواست مجری برای بوسیدن همسر در برنامه زنده تلویزیونی

بوسه

در یک برنامه زنده تلویزیونی، مجری به مردی که مهمان این برنامه بود، گفت: همسرت را ببوس…. چه اشکالی دارد.

بوسه جنجالی «محسن افشانی»

افشانی

محسن افشانی چند سال قبل در برنامه شیدایی خواهرش را بوسید. این حرکت با حواشی زیادی همراه بود. افشانی درباره رفتار عجیبش دریک برنامه تلویزیونی گفته بود: من در آخر برنامه «شیدایی» خواهرم را بوسیدم، از آن به بعد برای من داستان درست شد که ایشان همسر من بودم در صورتی که من ازدواج نکرده ام.

[irp posts=”7466″ name=”سردار سلیمانی: «کربلای۴» عملیات اصلی بود، نه فریب/ نباید علیه محسن رضایی عقده‌گشایی کرد”]

‫۳ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن