ورزشی

آخرین صحبت‌های برانکو درباره تمدید قرارداد

خبرهای فوری: سرمربی کروات پرسپولیس در آخرین واکنش خود نسبت به پیشنهاد این باشگاه برای تمدید قرارداد، از تمایل باشگاه خبر داده است.

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری به نقل از سایت vecernji کراوسی، برانکو ایوانکوویچ از تمایل باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد دوباره با خود خبر داده است.

این سایت با اشاره به صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ در پایان نشست خبری خود بعد از جدال با ماشین سازی اعلام کرده که سرمربی این تیم مدعی است آنها با توجه به اشتباهات داوری در این بازی از دستیابی به پیروزی ناکام مانده‌اند: اتفاقات عجیب و غریبی در این دیدار رخ داد. ما در این بازی ۷۰ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتیم و ۱۹ شوت به سمت دروازه ماشین سازی زدیم و فقط موفق شدیم یک گل به ثمر برسانیم. در این بازی می توانستیم گل های بیشتری بزنیم اما بازیکنان تیم رقیب خوب دفاع کردند. گلی که به ما زده شد از روی یک اشتباه بود. روی بودیمیر ۳ پنالتی رخ داد اما داور ۲ تای آنها را ندید و تنها یکی از آنها را گرفت.

برانکو در ادامه درباره بازی هفته پایانی برابر پارس جنوبی جم گفته است: بوشهر یک شهر جنوبی در ایران است و هوا آنجا بسیار گرم است. تمام رقبای ما با ۲۰۰ درصد توانشان مقابل ما بازی می کنند و پارس نیز یکی از رقبای سرسخت ماست. ما در چند هفته گذشته نتیجه خوب نگرفتیم و باید در این بازی مواظب باشیم. البته وقتی در تمرینات به بازیکنانم نگاه می‌کنم خیالم راحت می‌شود که پنج شنبه قهرمان خواهیم شد.

اصلی‌ترین موضوع در صحبت‌های برانکو با سایت vecernji به اعلام تمایل باشگاه برای تمدید قرارداد با اوست: درباره قراردادم باید بگویم که من یک سال دیگر قرارداد دارم و باشگاه ایرانی به دنبال تمدید قرارداد با من است. من اکنون پیشنهادهای جدیدی نیز به دستم رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن